👈 فروشگاه فایل 👉

ترجمه مقاله تحقیق حسابداری و منفعت عمومی

ارتباط با ما

... دانلود ...

ترجمه مقاله تحقیق حسابداری و منفعت عمومی

دانلود ترجمه مقاله تحقیق حسابداری و منفعت عمومی در 11 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc به همراه مقاله انگلیسی در 7صفحه پی دی اف با فرمت pdf

ترجمه مقاله تحقیق حسابداری و منفعت عمومی

دانلود ترجمه مقاله تحقیق حسابداری و منفعت عمومی

در 11 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

به همراه مقاله انگلیسی در 7صفحه پی دی اف با فرمت pdf

 

عنوان انگلیسی:

Accounting research and the public interest

تحقیق حسابداری و منفعت عمومی

دین نو

مدرسه بازگانی هاسكاین، دانشگاه كالگری، كالگری، كانادا و

مدرسه بازرگانی اسكولیك، دانشگاه یورك، تورنتو، كانادا

خلاصه

هدف- این مقاله با هدف معرفی موضوعی خاص آغاز می شود.

طراحی/ اسلوب شناسی/ معبر (راه انجام كاری)- این مقاله در خصوص تنوعی از راه های كاوش ارتباط بین حسابداری و منفعت عمومی بحث نموده و به صورت اجمالی مشمول این موضوع در مقالات را مرور می كند.

یافته ها- غیركاربردی (نامناسب)

اصالت/ ارزش- این مقاله با دلیل ثابت می كند كه تحقیق حسابداری می تواند به واسطه زیر سئوال بردن تصور منفعت عمومی و به واسطة ملاحظه نه تنها چگونگی شكل دهی منفعت عمومی توسط حسابداری، بلكه به واسطه ملاحظه چگونگی تشكیل حسابداری توسط منافع عمومی گوناگون آشكار گردد.

كلمات كلیدی- منفعت عمومی، تحقیق حسابداری، ساختار اجتماعی

نوع مقاله- مرور كلی

"منفعت عمومی" عبارتی است كه ما به عنوان محققین حسابداری آن را با حسابداری با استفاده از انعكاس مرتبط می كنیم. وقتی دربارة حسابداری و جامعه صحبت می كنیم به صورت غیرارادی هنجارها به موضوع راه می یابند، و لذا طبیعی می دانیم كه به این مسئله پافشاری كنیم كه حسابداری بایستی در خدمت منفعت عمومی باشد. این زمینه به واسطه ی ادعاهای سنتی مبنی بر حفاظت حرفه حسابداری از مصالح عمومی، و به واسطه ی تئوریهای ریزاقتصادی و به شیوه جدیدی كه تا اندازه زیادی مبنای تحقیقات حسابداری را تشكیل می دهند و حسابداری را به واسطة اطلاعات شفاف و قابل اعتماد برای سرمایه گذاران در جهت كمك به ارتقا و رفاه اجتماعی در نظر می گیرند، تقویت شده است. هرچند، تحقیق حسابداری كه تصور منفعت عمومی را زیر سئوال برده باشد به ندرت وجود دارد.

 

👇محصولات تصادفی👇

تحقیق جرائم علیه تمامیت جسمانی پاورپوینت آشنایی با معماری اسلامی درو پنجره 13 اسلاید طرح توجیهی بتن آماده کارآفرینی تولیـد قطعه پرسی بدنه خودرو انواع واکنش های شیمی